Anketa

Užitečné návody

Užitečné odkazy


Reklama

 DMX512 & Elektro
 ZAFI Beton
 LuRy.cz
 Chatujme.cz


Detaily Torrentu
Název Sony Vegas Pro 15.0.0 Build 177 pacth
Torrent Sony Vegas Pro 15.0.0 Build 177 pacth
Žádost o ReSeed
Info Hash bbbed3b4fac866fb7a087008fed3caa30fd33548
Líbí se mi na facebooku
G+
Obrázek
Popis Byla vydána nová verze profesionálního programu pro vícestopé nahrávání a vy budete moci upravovat a vytvářet video a audio streamy poměrně na vysoké úrovni. Myslím, že tento vývoj je známý mnoha, mohu jen doporučit stažení Sony Vegas ProWith našeho projektu v úplných novinách. Program má velké množství nástrojů, které vám umožní profesionálně upravovat a zpracovávat on-line video formáty, jako jsou DV a AVCHD, stejně jako HDV a XDCAM, můžete provádět nejpřesnější úpravy zvukových toků, můžete dokonce vytvořte si prostorový zvuk. V případě potřeby vám program pomůže vypálit disk Blu-ray se všemi časovými osami a zároveň zachovat vysokou kvalitu záznamu. Můžete vytvářet jednoduchá DVD se složitými videi, s přidáním titulků, můžete vytvořit vícejazyčné menu, přidat své komentáře atd.
Sony Vegas Pro podporuje práci s rámy s velmi vysokým rozlišením, v desítkách verzí až 4096 x 4096, s touto úrovní detailů získáte větší flexibilitu při práci s videem. Obzvláště to osloví pokročilé uživatele, protože práce s video efekty je mnohem pohodlnější. Program může snadno pracovat se soubory RED ONE, takže otevírání a úpravy souboru .r3d přímo na časové ose není obtížné, je to jako byste pracovali s jakýmkoli videem. Sony Vegas Pro obsahuje více než dvě stě různých typů efektů, včetně světla. Nyní je mnohem snazší pracovat se světlem v rámečku, je to pohodlnější, můžete profesionálně detailně osvětlit světlo, změnit zaostření rámu, upravit podsvícení a to je jen malá část možností programu.
Pokud vezmeme v úvahu programové rozhraní, pak to samozřejmě okamžitě ukáže snadné, barevné schéma je dostatečně měkké a má pohodlné ovládání. Okamžitě můžete pracovat s několika materiály v samostatných oknech, provádět úpravy v několika souborech najednou. Pomocí tohoto programu můžete vytvářet panoramatické obrázky s velmi vysokým rozlišením, existuje podpora pro práci se skenerem, můžete obrázek oříznout a vytvořit sekvenci, to vše lze provést v rozlišení HD. Obecně lze říci, že pro popis schopností Sony Vegas Pro může být velmi dlouhá, jsou to jen obrovské množství, všechny najednou a nepamatují si, takže si myslím, že tento přezkum může být dokončen, těsně pod napíšu malou instrukci o tom, jak vyléčit program. Nezapomeňte, že před vámi jeden z profesionálních programů pro práci s videem, takže pokud jste v tomto obchodním veliteli,
Po instalaci programu musíte zkopírovat generátor klíčů do složky, ve které byla aplikace nainstalována, poté ji spusťte a ze seznamu musíte vybrat náš produkt Sony Vegas Pro verze a nedělejte chyby s bitem. Dále musíte kliknout na záplatu, pak musíte určit složku s Video plug-iny, pak můžete spustit program a v prvním okně zadat sériové číslo, žádné ze tří, které jsou již v generátoru řízeny . Dále je třeba zvolit registraci na počítači někoho jiného, ​​vyplnit tři pole, zvolit další, poté, co budete vyzváni k vložení ID počítače, zkopírujte jej z generátoru a klikněte ještě dále, než budete vyzváni k uložení HTML stránky . Obecně lze tuto manipulaci dokončit, než začnete pracovat s verzí Sony Vegas Pro.

minimum System Sequirements

- Microsoft® Windows Vista® 64-bit SP2 or Windows 7 64-bit
- 2 GHz processor (multicore or multiprocessor processor recommended for HD or stereoscopic 3D)
- 500 MB hard disk space to install the program
- 2 GB RAM (4 GB recommended)
- OHCI-compatible IEEE-1394DV card (for DV and HDV digitization and tape printing)
- USB 2.0 connection (for import from AVCHD, XDCAM EX, NXCAM or DVD camcorders)
- Supported NVIDIA or AMD / ATI GPU with 512 MB or more RAM

NVIDIA: Requires a CUDA-enabled graphics unit and driver 270.xx or later.
* GeForce GPU: GeForce GTX 4xx Series or higher (or GeForce GT 2xx or higher with driver 285.62 or later).
* Quadro GPU: Quadro 600 or higher (or Quadro FX 1700 or higher with driver 285.62 or later).
NVIDIA recommends NVIDIA Quadro for professional applications and recommends using the latest Fermi-based boards

How to Install
1. Run setup.exe and install it
2. Close program after installation if necessary
3. Copy everything from patch folder into installation folder
4. Run the patch as administrator to register program
5. Done
4 files
Screenshot
Kategorie Windows
Hlasování
  • Currently 0.00/5
Rating: 0.0 out of 5.0 (Votes: 0) For your upload!

Velikost 452.77 MB
Datunm přidání 12/04/2020
Rychlost 0 KB/sec
Down 0 krát
peers seeds: 0, leechers: 0 = 0 peers
Report


Bez komentářů...