Anketa

Užitečné návody

Užitečné odkazy


Reklama

 DMX512 & Elektro
 ZAFI Beton
 LuRy.cz
 Chatujme.cz


Detaily Torrentu
Název Valka dronu [2016][XviD 1080p][CZ]
Torrent Valka dronu [2016][XviD 1080p][CZ]
Žádost o ReSeed
Info Hash b7032a74a4a1d5077f789315f4d7b245f2d2decd
Líbí se mi na facebooku
G+
Obrázek
Popis Prelozeny nazev:  
Válka dronů


Originalní nazev:  
Drone WarsCode

Zanr :
Akční / Sci-Fi / Thriller
Rok vydani :
2016
Zeme :
USA
Delka :
80 min
CSFD informuje:

Code


Režie: Jack Perez
Kamera: Rafael Leyva
Hudba: Chris Ridenhour
Hrají: Corin Nemec, Sonny King, Jolene Andersen, James Tucker, Camille Grenier, Whitney Moore
Producenti: Anthony Fankhauser
Scénografie: Yana Veselova
Kostýmy: Katie Broad

Náhled:


Code


Amerika je v troskách. Na lidi všude útočí agresivní drony, o kterých nikdo neví, kde se vzali, ani kdo je řídí. Ne každý však chce zemřít bez boje. Tajemný bojovník Elias má pro strach uděláno...
Děj se odehrává v blízké budoucnosti v totálně zničeném Los Angeles. Na město útočí neznámé drony, které zabíjejí vše, co se hýbe. Troskami města se do zničené nemocnice probíjí voják Elias, aby zde získal potřebné léky. Jenže Elias má v patách vůdce skupiny násilníků a psychopatů, Rhyse, který přepadává zbylé malé vojenské zásobovací jednotky a okrádá je o potřebné jídlo a zbraně. Elias zásobuje zbytky lidské populace roztroušené po městě a informuje je o úkolech a rozkazech vojenského velitele města, plukovníka Thomase. Zbídačení lidé čekají na zázrak a pomoc, která má přijít od tajemných Hornetů, kteří jako jediní vyvíjejí kdesi za městem zbraně, jež jsou schopny útočící drony alespoň zastrašit. Elias v troskách svého bytu najde malý dárek, laserovou pušku, kterou mu zde nechali právě Horneti. S ní se vypraví do města, aby zde pomohl malé vojenské zásobovací skupině. Vojáci jsou však přepadeni Rhysem a jeho násilníky a zabiti. Střet, který následuje, mezi Eliasem a Rhysovou skupinou ukončí útok dronu.

Elias se vrací na základnu k plukovníkovi a zde očekává další úkoly, přivádí přitom mladou ženu, zdravotní sestru Kate, kterou ve městě zachránil. Rhys se zatím schází s Bonem, jiným šéfem podobné, násilnické bandy, jako je on. Při další výpravě do města je však Elias unesen samotnými Hornety. Jejich velitelka Kelly seznámí Eliase s plánem boje Hornetů proti dronům a určí Eliase velitelem skupiny odporu v Los Angeles. Mezitím je plukovníkova základna přepadena spojenými bandami Rhyse a Bonea. Vojáci na základně jsou zabiti a zranění jsou násilníky zajati jako rukojmí. Rhys se snaží chytit plukovníka a získat od něj technologie, které plukovníkovi předali Horneti. Plukovník uniká do města, je však napaden dronem a je jím těžce zraněn. Naštěstí se na místě objeví Elias. Ten si od umírajícího plukovníka převezme důležité souřadnice. Následně plukovník zemře a Elias odrazí útok Rhyse a jeho banditů. Eliase teď doprovází Kate, kterou Elias opět zachránil, tentokrát z rukou Rhysových banditů. Oba se vracejí do Rhysem obsazené vojenské základny. Tady zachrání z rukou banditů zbytek lidí a vrátí se s nimi na základnu Hornetů. Zde jsou Elias a Kate vybaveni dalšími plány a speciální bombou. Elias má za úkol odpálit tuto bombu v blízkosti hlavního dronu neznámých útočníků. To se mu sice nakonec podaří, musí však předtím zabít zraněného Rhyse, jenž je rozhodnut, že když má zemřít, zabije přitom i Eliase. Elias tedy Rhyse zabije, odpálí bombu, a tím lidstvo zachrání.

Code

Zvuk+kanaly :
CZ 2.0; 48kHz; 224kbps; AC-3
Titulky :
Ne
Zdroj :
HD-TV
Format :
AVI

Bitrate:3000 kbps; Aspect:1920 X 1080 pixels
Recenze na film
CSFD=13%
IMDb=33%Code


General           : E:Best torrentyValka dronu 2016 XviD CZValka dronu 2016 XviD CZ.avi
Format            : AVI at 3 225 kb/s
Length            : 1,80 GiB for 1 h 20 min 0 s 240 ms

Video #0          : AVC at 3 000 kb/s
Aspect            : 1920 x 1080 ( 1.778 ) at 25.000 fps

Audio #0          : AC-3 at 224 kb/s
Infos             : 2 kanály, 48,0 kHz

Screen:


jerry AKTIV 70Mbps Optika1 file
Screenshot
Kategorie Xvid
Hlasování
  • Currently 0.00/5
Rating: 0.0 out of 5.0 (Votes: 0) For your upload!

Velikost 1.80 GB
Datunm přidání 26/06/2017
Rychlost 0 KB/sec
Down 8 krát
peers seeds: 0, leechers: 0 = 0 peers
Report


Bez komentářů...