Anketa

Užitečné návody

Užitečné odkazy


Reklama

 DMX512 & Elektro
 ZAFI Beton
 LuRy.cz
 Chatujme.cz


Detaily Torrentu
Název Marie Terezie [2017][HD-TV rip][CZ]
Torrent Marie Terezie [2017][HD-TV rip][CZ]
Žádost o ReSeed
Info Hash 11c30c182c82966e963bc4d74717f315d1c4f8f1
Líbí se mi na facebooku
G+
Obrázek
Popis Prelozeny nazev:  
Marie Terezie (TV film)


Originalní nazev:  
Mária TeréziaCode

Zanr :
Drama / Historický / Životopisný
Rok vydani :
2017
Zeme :
Česko / Rakousko / Maďarsko / Slovensko
Delka :
201 min
pocet a nazvy dilu : 2 díly
CSFD informuje:

Code


Režie: Robert Dornhelm
Scénář: Mirka Zlatníková
Kamera: Tomáš Juríček
Hrají: Marie-Luise Stockinger, Vojtěch Kotek, Zuzana Stivínová, Fritz Karl, Táňa Pauhofová, Karl Markovics, Vladimír Javorský, Zuzana Mauréry, Ervin Nagy, Bálint Adorjáni, Alexander Bárta, Pavel Kříž, Jiří Dvořák, Julia Stemberger, Cornelius Obonya, Jan Budař, Martin Myšička, Jaromír Nosek, Marian Roden, Petra Polnišová, Anna Posch, Martin Pechlát, Nathalie Köbli, Dominik Warta, Milan Ondrík, Alois Švehlík, Antonín Hardt, Rebeka Poláková, Kateřina Winterová, Tomáš Pavelka, Václav Baur, Karel Polišenský, Rozálie Krycnerová, Josefína Krycnerová, Milan Řehák, Ady Hajdu, Václav Chalupa, Ivan Vojtek, Réka Tenki, Zoltán Rátóti, Petr Vaněk, Jaromír Janeček, Jan Jakub Ryba
Zvuk: Michal Deliopulos
Producenti: Jan Maxa, Klaus Lintschinger, Tibor Búza, Vladimír… (více)
Scénografie: Martin Martinec
Masky: Jiřina Pahlerová, Jana Malkovská
Kostýmy: Patricie Palmer

Náhled:
Code


Píše se rok 1723 a v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě je Karel VI., císař Svaté říše římské a král španělský a uherský, korunován králem českým. A právě zde začíná příběh jeho dcery, pozdější císařovny Marie Terezie (Marie-Luise Stockinger). Příběh dětské lásky a pozdějšího manželství s Františkem Štěpánem Lotrinským (Vojtěch Kotek), nastoupení vladařské cesty, převzetí maďarské koruny i příběh šestnáctinásobného mateřství jedné z nejvýznamnějších žen v dějinách novodobé Evropy. V prvním dílu se, mimo jiné, můžeme těšit na šok, který konzervativnímu dvoru mladá Marie způsobila svým rozhodnutím provdat se z lásky. Tehdy nejspíše netušila potíže, které nastanou poté, co se Marie bude muset stát následnicí trůnu. Druhý díl filmu začíná převzetím trůnu a pokračuje vypuknutím válek o rakouské dědictví, které Marii donutily spojit se s významným uherským rodem Esterházy, kdy pro záchranu říše musela málem obětovat své manželství s milovaným Františkem.
Dvoudílný projekt je strhující historickou epopejí mapující životní osudy mladé Marie Terezie, jedné z nejvýznamnějších postav novodobé Evropy, která po více než 40 let úspěšně vládla říši, rozkládající se na území dnešních 12 evropských států. V uplynulém roce si Evropa připomněla 300. výročí jejího narození. Jde o naprosto unikátní koprodukci čtyř evropských veřejnoprávních televizí – České televize, rakouské ORF, Slovenské RTVS a maďarské MTVA. Celý projekt je o to prestižnější, že idea záměru, včetně námětu a scénáře, vznikla právě v České televizi a její kvalita přesvědčila významné evropské partnery o vstupu do realizace. Minisérie se odvíjí od dvou zásadních okamžiků v životě mladé panovnice – jedním je příběh dětské lásky a pozdějšího manželství s Františkem Štěpánem Lotrinským, druhým je nástup na trůn a získání uherské koruny. Film přibližuje nejen vztahy uvnitř habsburské rodiny, s matkou, sestrou a otcem, ale i s významnými dvořany habsburského dvora, jako například Evženem Savojským, Filipem Josefem Kinským nebo Bedřichem Harrachem. Film je zároveň monumentální obrazovou podívanou z naší historie, jakými jsou například korunovace Karla VI. českým králem na Pražském hradě, svatba s Františkem Štěpánem v augustiniánském kostele ve Vídni nebo korunovace Marie Terezie uherskou královnou v Dómu Sv. Martina v dnešní Bratislavě, ale i plesy a hostiny u císařského dvora nebo dámský jezdecký karusel v Hofburgu, plavba panovnice po Dunaji či žehnání rakousko-uherským armádám.

Code

Zvuk+kanaly :
CZ 2.0; 48kHz; 448kbps; AC-3
Titulky :
Ne
Zdroj :
HD TV
Format :
MKV

Bitrate:3676 kbps; Aspect:1920 X 1080 pixels
Recenze na film
CSFD=66%
IMDb=65%Code


General           : E:Best torrentyMarie Terezie 2017 HD1080p HDTV CZMarie Terezie 2017 cast I HD1080p HDTV CZ.mkv
Format            : Matroska at 4 207 kb/s
Length            : 2,91 GiB for 1 h 39 min 7 s 0 ms

Video #0          : AVC at 3 676 kb/s
Aspect            : 1920 x 1080 ( 1.778 ) at 25.000 fps

Audio #0          : AC-3 at 448 kb/s
Infos             : 2 kanály, 48,0 kHz
Language          : cs

Screen:
jerry AKTIV 450Mbps Optika2 files
Screenshot
Kategorie TVRip
Hlasování
  • Currently 0.00/5
Rating: 0.0 out of 5.0 (Votes: 0) For your upload!

Velikost 6.03 GB
Datunm přidání 07/05/2018
Rychlost 0 KB/sec
Down 1 krát
peers seeds: 0, leechers: 0 = 0 peers
Report


Bez komentářů...